6.12.2013 r.

Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Kobiet

W piątek, 6 grudnia br., w naszej szkole odbył się Mikołajkowy Turniej  Piłki Siatkowej Kobiet, którego organizatorem była mgr Dorota Bratkowska- opiekun drużyny.
Swoje umiejętności gry w siatkówkę prezentowały dziewczyny z następujących szkół:

• Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 13,
  • XV Liceum Ogólnokształcące,
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5,
  • Centrum Kształcenia Ustawicznego SWŁ w składzie: Olga Wrońska, Joanna Adamowicz, Karolina Zalewska, Anna Makówka, Aleksandra Chodowiec, Patrycja Ratajczyk, Daria Łudczak.

Mikołajkowe spotkanie na parkiecie sędziowali uczniowie CKU- Wiktor Mizerski (z klasy Ia technik masażysta) i Michał Błaszczyk (z klasy II technik elektroradiolog). Mecze były rozgrywane systemem ,,każdy z każdym” do dwóch  wygranych setów.
Nasze Panie zajęły III miejsce ulegając reprezentacjom XV LO i ZSP nr 5.

Oto końcowa klasyfikacja:

1. XV LO
  2. ZSP nr 5
  3. CKU SWŁ
  4. ZSP nr 13

Uczestniczki turnieju jako prezent Mikołajkowy, w ramach promocji Szkoły, otrzymały możliwość skorzystania z masażu relaksującego wykonanego przez uczniów klasy I a technik masażysta: Małgorzatę Jedrzejkę, Hannę Klimek, Krzysztofa Korzeniowskiego, Aleksandrę Kuczyńska, Katarzynę Marczak, Kamila Janiaka. Masaż był wykonywany pod czujmy okiem opiekuna grupy pana mgr. Adama Żoka.

Gratulujemy naszym Dziewczynom wyniku, walki do samego końca i zaangażowania na parkiecie.

Nasze Siatkarki z opiekunką drużyny panią mgr Dorotą Bratkowską ;-)

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć >>