18.12.2018 r.

Dnia 15 grudnia 2017 roku nasze Centrum zorganizowało Wojewódzki Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Żeńskich szkół prowadzonych przez Samorząd Województwa Łódzkiego

W turnieju wzięły udział szkoły:

•  Zespół Szkół Geoezyjno-Technicznych w Łodzi z ul. Skrzydlatej 15
  • Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego w Łodzi z ul. Franciszkańskiej 137
  •  drużyna naszego Centrum

W przerwie między rozgrywanymi meczami zawodniczki mogły skorzystać z masażu, który wykonywali uczniowie kierunku Technik Masażysta (Marek Zając, Artur Winnicki, Monika Hermanowicz, Kamil Ławniczak, Magdalena Nowak).
Dyplomy i puchary Marszałka Województwa Łódzkiego otrzymali:

1.   I miejsce – Zespół Szkół Geodezyjno-Technicznych w Łodzi
  2.  II miejsce – CKU SWŁ w Łodzi
  3.  III miejsce – Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego w Łodzi.

Dyplom dla Najwszechstronniejszej Zawodniczki otrzymała Marta Dopytała – słuchaczka naszego Centrum z kierunku TE.
Serdecznie dziękujemy:

• naszym siatkarkom: Marcie Dopytała (TE), Paulinie Bolek (TM), Justynie Jadczak (TF), Magdalenie Nowak (TM) , Natalii Sczecińskiej (TF), Kai Budziejewskiej (TE)
  • sędziemu: Bartoszowi Klimczakowi
  • organizatorom i opiekunom: p. Dorocie Bratkowskiej, p. Adamowi Żokowi

Wszystkim uczestnikom i ich opiekunom serdecznie gratulujemy. Zapraszamy za rok!