11.04.2014 r.

IV Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Męskich szkół prowadzonych Samorząd Województwa Łódzkiego

W piątek, 11 kwietnia br., sześć zespołów walczyło o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego Witolda Stępnia. W walce o główne trofeum wzięły udział szkoły:

• Sieradzkie Centrum Kształcenia Ustawicznego Województwa Łódzkiego w Sieradzu,
  • Szkoła Policealna SWŁ w Piotrkowie Trybunalskim,
  • Centrum Kształcenia Ustawicznego SWŁ w Łodzi.

• Łowickie Centrum Kształcenia Ustawicznego Województwa Łódzkiego w Łowiczu,
  • Szkoła Policealna Techniki Dentystycznej w Łodzi,
  • Centrum Kształcenia Ustawicznego SWŁ w Tomaszowie Mazowieckim.

Turniej rozpoczął się od rywalizacji w dwóch grupach. Następnie najlepsze drużyny rozgrywały mecze półfinałowe i finałowe. Walka na parkiecie była bardzo zacięta i wywoływała wiele emocji. Sportowa atmosfera towarzyszyła całemu turniejowi, który obfitował w wiele zaskakujących zwrotów akcji.
Nasi Panowi w składzie: Michał Błaszczyk, Dawid Krawczyk, Radosław Antosik, Krystian Cieślik, Krzysztof Kierebiński, Jan Perek, Wiktor Mizerski walczyli bardzo ambitnie o każdą piłkę od początku do końca. Mieliśmy okazję zobaczyć wiele efektownych akcji w wykonaniu Naszych Panów, które zostały nagrodzone gromkimi  brawami przez kibiców. Ostatecznie męska drużyna naszej szkoły pod kierunkiem mgr Piotra Brzezińskiego zajęła III miejsce ulegając drużynie z Łowicza i Piotrkowa Trybunalskiego. Dalsza klasyfikacja przedstawia się następująco: IV miejsce- Szkoła Policealna Techniki Dentystycznej, V miejsce- Centrum Kształcenia Ustawicznego SWŁ w Tomaszowie Mazowieckim i VI miejsce-  Sieradzkie Centrum Kształcenia Ustawicznego Województwa Łódzkiego.
Turniej sędziowali: Anna Makówka, Daria Łudczak, Ewa Hajec, Karolina Filipczak, Joanna Adamowicz, Karolina Zalewska, Dominika Błoch, Olga Michalska. Na zakończenie zawodów wręczono pamiątkowe nagrody- puchary, statuetkę i dyplomy. Zawodników dekorowała pani dyrektor Sylwia Laskowska.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć >>