4.04.2014 r.

W piątek, 4 kwietnia br., odbył się w naszej szkole XII Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Żeńskich Szkół prowadzonych przez Samorząd Województwa Łódzkiego pod patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego . Do zawodów przystąpiły cztery drużyny:

• Łowickie Centrum Kształcenia Ustawicznego Województwa Łódzkiego w Łowiczu,
  • Szkoła Policealna SWŁ w Piotrkowie Trybunalskim,
  • Szkoła Policealna Techniki Dentystycznej w Łodzi
  • CKU SWŁ w Łodzi ( w składzie: Olga Wrońska ( klasa I b technik farmaceutyczny ), Joanna Adamowicz ( klasa I a technik farmaceutyczny ), Karolina Zalewska ( klasa I a technik farmaceutyczny), Anna Makówka ( klasa I higienistka stomatologiczna ), Aleksandra Chodowiec ( klasa II b ratownik medyczny ), Małgorzata Jędrzejka ( klasa Ia technik masażysta ), Daria Łudczak (II klasa technik elektroradiolog; opiekun grupy- mgr Dorota Bratkowska).

Nasza reprezentacja w turnieju zajęła drugie miejsce, ulegając jedynie drużynie z Piotrkowa Trybunalskiego . Jeszcze większe powody do dumy i radości dała nam Olga Wrońska, która została uznana najbardziej wszechstronną zawodniczką zmagań na parkiecie. Gratulujemy!  Wszystkie mecze sędziowane były przez Michała Błaszczyka i Wiktora Mizerskiego, którym „przy stolikach” pomagali: Krzysztof Korzyniewski, Dominika Błoch i Olga Michalska.  Po ogłoszeniu ostatecznych wyników (I miejsce – SP SWŁ w Piotrkowie Trybunalskim, II miejsce – CKU SWŁ, III miejsce – Szkoła Policealna Techniki Dentystycznej, IV miejsce – ŁCKU w Łowiczu), pani dyrektor Sylwia Laskowska wręczyła dyplomy, puchary i statuetkę.

Zobacz zdjęcia >>