Projekt Leonardo da Vinci Partnership: „The Role of the Third Parties in Vocational Education”

Nasze Centrum zostało zaproszone do partnerstwa w projekcie realizowanym w ramach środków programu Leonardo da Vinci Partnership: „The Role of the Third Parties in Vocational Education” przez Instytut Wspierania i Rozwoju Biznesu z siedzibą w Łodzi. Partnerstwo projektu obejmuje organizacje z krajów takich jak: Wielka Brytania, Turcja, Słowenia, Portugalia oraz Polska.
Strona internetowa projektu: www.meutr.com
Informacja w języku polskim o projekcie  >>
Plakat do pobrania  >>

Projekt realizowany jest w czasie 2 lat tj. do 16.05.2015 r. i zakończy się spotkaniem właśnie w naszym Centrum.

Więcej informacji na temat na temat przebiegu ostatniego etapu projektu realizowanego w Łodzi przy współudziale naszego Centrum   znajdziecie tutaj  >>

Więcej informacji na temat na temat przebiegu drugiego etapu projektu realizowanego w Portugalii  znajdziecie tutaj  >>

Więcej informacji na temat na temat przebiegu pierwszego etapu projektu realizowanego w Turcji znajdziecie tutaj  >>