11.02.2014 r.

Zostań wolontariuszem w projekcie „Dla Ciebie to 5 minut, dla Kogoś to całe życie”

Zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie Fundacji DKMS Polska (Baza Dawców Komórek Macierzystych) jako Studencki Ambasador. Fundacja zajmuje się rejestrowaniem potencjalnych dawców szpiku kostnego dla ludzi (w tym dzieci) chorych na białaczkę, dla których jedynym ratunkiem jest przeszczep szpiku.Chodzi o zachęcanie ludzi do rejestracji jako potencjalnych dawców szpiku w kwietniu przez 2 dni oraz udział w DARMOWEJ konferencji w dniach 28 lutego – 2 marca w Warszawie.

Chętnych prosimy o kontakt z inicjatorką akcji w naszym Centrum  – słuchaczką I klasy kierunku TUK – Anią Jaros  na adres mailowy >>
Po bliższe informacje dotyczące projektu zapraszamy wszystkich zainteresowanych tutaj >> oraz tutaj >>