18.12.2013 r.

Gwiazdkowy Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn

Sportowe zmagania Roku 2013, na naszym szkolnym parkiecie, zakończyliśmy Gwiazdkowym Turniejem Piłki Siatkowej Mężczyzn. Sprawczynią  ;-) tych międzyszkolnych zmagań  była nieoceniona organizatorka- pani mgr Dorota Bratkowska. W  rozgrywkach wzięły udział następujące drużyny: XV LO, ZSP nr 13, V LO, CKU SWŁ. Naszą szkołę reprezentowali: Dawid Krawczyk, Michał Błaszczyk, Wiktor Mizerski, Wojciech Andrysiak, Jan Perek, Krystian Cieślik, Radek Antosik.
Zaszczytne pierwsze miejsce zajął zespół XV LO, drudzy byli uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 13, zaś trzecie miejsce udało się wywalczyć Naszym Panom.
W powietrzu, obok ducha sportowej rywalizacji, dało się też wyczuć atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. I kibice, i sami zawodnicy świetnie się bawili !!. Mamy nadzieję, że Święty Mikołaj doceni postawę fair play i każdemu przyniesie dużo prezentów :-) .

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć >>