8.11.2013 r.

Mecz towarzyski w piłkę siatkową kobiet z okazji ,,Dnia Patrona Szkoły”

W dniu 8.11.2013 r., z okazji ,, Dnia Patrona Szkoły”, odbył się towarzyski mecz piłki siatkowej kobiet. Zaproszenie pani mgr Doroty Bratkowskiej ( opiekunki siatkarek) przyjęły uczennice z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 13 w Łodzi.
Mecz przebiegał w bardzo przyjaznej atmosferze i obfitował w sportowe emocje. Zakończył się zwycięstwem Naszych Siatkarek  :-D . Dziękujemy Dziewczynom z ZSP nr 13 za przyjęcie zaproszenia i spotkanie, które dla naszych dziewczyn było okazją do sprawdzenia formy i umiejętności techniczno-taktycznych przed kolejnymi turniejami.

Naszą szkołę reprezentowały: Olga Wrońska ( klasa I b technik farmaceutyczny ), Joanna Adamowicz ( klasa I a technik farmaceutyczny ), Karolina Zalewska ( klasa I a technik farmaceutyczny), Anna Makówka ( klasa I higienistka stomatologiczna ), Aleksandra Chodowiec ( klasa II b ratownik medyczny ), Małgorzata Jędrzejka ( klasa Ia technik masażysta ), Patrycja Ratajczyk (klasa Ia technik masażysta ), Joanna Marciniak ( klasa Ia technik masażysta ), Daria Łudczak (II klasa technik elektroradiolog).