20.05.2013 r.

Konferencja „Edukacja normalizacyjna w szkole” pod patronatem Łódzkiej Sieci Kształcenia Modułowego

W dniu dzisiejszym odbyła się pierwsza konferencja zorganizowana wspólnie przez Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego  oraz Polski Komitet Normalizacyjny w ramach nowo powołanej Łódzkiej Sieci Kształcenia Modułowego. Podczas konferencji odbyło się również uroczyste wręczenie certyfikatów potwierdzających udział szkól w ŁSKM. Nasza szkoła jest jedną z pierwszych placówek edukacyjnych, która włączyła się do tej pożytecznej inicjatywy.
Łódzka Sieć Kształcenia Modułowego (ŁSKM) stanowi dobrowolne porozumienie instytucji działających na rzecz promocji i rozwoju modułowej koncepcji kształcenia zawodowego dla regionalnego rynku pracy na terenie województwa łódzkiego. Zapewni pomoc metodyczną, doradczą,  informacyjną, jak również świadczyć będzie usługi w zakresie projektowania, wdrażania oraz oceny jakości nowych rozwiązań programowych i organizacyjnych kształcenia modułowego w systemie szkolnej i pozaszkolnej edukacji zawodowej.