7.03.2013 r.

VI Targi Edukacyjne w Zduńskiej Woli

W dniu 6 marca 2013 r. w godz. 9.00–14.00 odbyły  się VI Targi Edukacyjne Uczelni Wyższych i Szkół Policealnych  w Zespole Szkół Elektronicznych im. Stanisława Staszica Zduńskiej Woli. Stoisko naszej szkoły reprezentowały słuchaczki II roku kierunku technik masażysta: Katarzyna Budzałek, Malwina Chowicka i Ewa Jarzyna pod opieką mgr Doroty Antosiak…

Do udziału w targach zgłosiło się 27 wystawców, w tym uczelnie wyższe publiczne i niepubliczne oraz szkoły policealne m.in. z Łodzi, Kalisza, Wrocławia, Warszawy czy Częstochowy. My również skorzystaliśmy z możliwości bezpośredniej prezentacji swojej oferty edukacyjnej. Przy  naszym stoisku zatrzymywało się wielu odwiedzających maturzystów. Największym zainteresowaniem cieszyły się kierunki: asystentka i higienistka stomatologiczna, technik elektroradiolog oraz technik masażysta. Uczniowie pytali również o możliwość nauki na kursach kwalifikacyjnych.