18.01.2013 r.

Nasze dziewczyny zajęły I miejsce w XI Turnieju Piłki Siatkowej Drużyn Żeńskich Szkół prowadzonych przez Samorząd Województwa Łódzkiego

W dniu 18.01.2013 r. w naszej szkole odbył się XI Turniej Piłki Siatkowej Kobiet. W zawodach wzięło udział pięć drużyn:

• Szkoła Policealna nr 1 SWŁ w Łodzi
  • Szkoła Policealna SWŁ w Piotrkowie Trybunalskim
  • Szkoła Policealna SWŁ w Sieradzu
  • Szkoła Policealna SWŁ w Łowiczu
  • Centrum Kształcenia Ustawicznego SWŁ w Łodzi

Nasza drużyna w składzie – Magdalena Michalska, Klaudia Maryniak, Justyna Jankowska, Małgorzata Miazek, Angela Opalińska, Aleksandra Chodowiec, Natalia Furmańska, Daria Łuczak (pod opieką mgr Doroty Bratkowskiej) zwyciężając zajęła I miejsce, czego jej z całego serca gratulujemy i serdecznie  dziękujemy :lol: :lol: :lol: .

Na cześć zawodniczek CKU SWŁ  gromkie  HIP, HIP, HURA !!!
Wszystkim Uczestniczkom  dziękujemy za udział w Turnieju i za wspaniałą grę w sportowej atmosferze. Ostatecznie wyniki rywalizacji są następujące :

• I miejsce-  Centrum Kształcenia Ustawicznego SWŁ w Łodzi
  • II miejsce-Szkoła Policealna nr 1 SWŁ w Łodzi