Jesteśmy publiczną policealną szkołą zawodową prowadzoną przez Samorząd Województwa Łódzkiego.
Nauka w placówkach Centrum jest bezpłatna. Nie wymagamy świadectwa maturalnego.

Specjalizujemy się w kształceniu zawodowym młodzieży i dorosłych w systemie dziennym, wieczorowym  oraz zaocznym.
W naszej ofercie edukacyjnej znajdują się również BEZPŁATNE kursy i szkolenia zawodowe.
Wykaz kursów zawodowych /KKZ/ znajdziecie  tutaj  >>

Szkoła jest jednocześnie Zawodowym Ośrodkiem Egzaminacyjnym.

Nie zwlekaj – już dziś wybierz jeden z 19 oferowanych przez nas
kierunków kształcenia w roku szkolnym 2018/19

Szczegółowy wykaz kierunków znajduje się  tutaj >>

UWAGA – TYLKO U NAS !!!   Kurs na licencję  maszynisty

Jesteśmy wpisani przez UTK na listę podmiotów upoważnionych do  szkolenia i egzaminowania osób
ubiegających się
o licencję  maszynisty – zapoznaj się z dokumentami : >> i tutaj   >>

Nasza bogata oferta kształcenia zawodowego to gwarancja nowych możliwości na rynku pracy.

Słuchacze naszej szkoły po  zdaniu państwowego egzaminu
potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie mogą  podjąć pracę w kraju

oraz w państwach Unii Europejskiej.

Dla słuchaczy mieszkających poza Łodzią mamy do zaoferowania atrakcyjne pokoje w Bursie SWŁ w Łodzi, ul. Narutowicza 122

W skład Centrum Kształcenia Ustawicznego wchodzą znane od lat w środowisku nie tylko łódzkim,  cieszące się  dobrą renomą i zaufaniem placówki:

Samorządowa Szkoła Policealna dla Dorosłych w Łodzi
Szkoła Policealna Nr 2 Samorządu Województwa Łódzkiego im. M. Skłodowskiej-Curie
Kolegium Pracowników Służb Społecznych w Łodzi
Kursy i szkolenia