26.06.2012 r.

Udział w konferencji  „Nowoczesna szkoła – profesjonalna kadra pedagogiczna”

W dniu dzisiejszym w Publicznej Policealnej Szkole Nowoczesnych Technologii dla Dorosłych w Łodzi,  ul. Narutowicza 122 odbyła się konferencja podsumowującą projekt: „Nowoczesna szkoła – profesjonalna kadra pedagogiczna” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. W trakcie konferencji odbyła  się dyskusja panelowa z udziałem przedstawicieli szkół zawodowych i zakładów pracy. W panelu dyskusyjnym poświęconym kształceniu w systemie dualnym i modułowym wzięła udział pani Dyrektor naszej szkoły – mgr Sylwia Laskowska.
Na zakończenie konferencji odbyło się uroczyste rozdanie dyplomów uczestnikom projektu – wśród nich znalazło się wielu nauczycieli naszej szkoły.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć >>