6.12.2018 r.

Zakończyły się warsztaty masażu

We wtorek 4 grudnia  nasze Centrum gościło uczniów szkół ponadpodstawowych z Łodzi oraz regionu. Propozycja, którą przedstawiono uczestnikom warsztatów to: „Zdrowy narząd ruchu-holistyczne aspekty wpływu ćwiczeń na stan zdrowia”
W czasie spotkania młodzież zapoznała się ze sposobami i technikami, które umożliwiają dobre samopoczucie i promują zdrowy styl życia.
Miny uczestników warsztatów na zdjęciach potwierdzają, że spotkanie okazało się sukcesem a nasza Szkoła zyskała nowych sympatyków zainteresowanych zawodem technika masażysty.

Dziękujemy trenerom, dietetykom oraz instruktorom, którzy w  atrakcyjny sposób przekazywali uczniom swoją wiedzę i umiejętności:

• - „BSL i AED w praktyce” – Michał Mielczarek
  • - „Zumba fitness – połączenie treningu cardio z tańcem choreograficznym” – Klaudia Mielczarek
  • - „Podstawowa diagnostyka aparatu ruchu w pracy z klientem” – trener personalny Mateusz Pacocha
  • - „Rolowanie – doskonała forma automasażu„ – Magda Kaźmierczak
  • - „Zdrowe ciało, zdrowa dieta„ – Adrian Kozicki
  • - „Tabata czyli interwałowy trening metaboliczny” – Sylwia Kozicka
  • - „Stres kontra masaż – elementy masażu relaksacyjnego” – Karolina Skowerska, Adam Żok

oraz firmom Speed Life oraz Fit Lejdis . Duże podziękowania dla uczniów I i II roku kierunku Technik Masażysta, którzy zdecydowali się podzielić swoimi umiejętnościami i wiedzą z młodszymi kolegami.

Dziękujemy również uczniom i nauczycielom:

• uczniom klasy I oraz klasy II kierunku Technik Masażysta, którzy dzielnie pomagali  w realizacji warsztatów,
  •  nauczycielom, którzy zorganizowali to wydarzenie: B. Dąbrowskiej, D. Bratkowskiej, K. Skowerskiej, A. Żokowi, I. Łuchniak
Do obejrzenia fotorelacji z różnorodnych zajęć warsztatowych zapraszamy na szkolnego FB :-)