6.04.2018 r.

DOZ Maraton Łódź – 8 edycja najgłośniejszego maratonu w Polsce

W 2018 roku impreza odbędzie się w dniach 13 – 15 kwietnia. Ulicami Łodzi pobiegnie kolorowy tłum biegaczy, którym towarzyszyć będzie muzyka na żywo i tłumy w kilkudziesięciu punktach kibicowania. Poza maratonem odbędą się liczne biegi towarzyszące: półmaraton, sztafeta, bieg na 5 km i biegi dla dzieci.
Jak co roku nasze Centrum wesprze  Biegi DOZ oraz Targi Expo Run&Fun. W dniach 13-14.04. na stoisku w Atlas Arenie (lokalizacja: korona Hali, przy strefie charytatywnej) uczniowie kierunku Technik Masażysta wraz z nauczycielem będą wspierali biegaczy przygotowujących się do biegów sobotnich i niedzielnych. Będą również promowali naukę na wybranym przez siebie kierunku kształcenia  w naszej szkole.
Druga grupa wolontariuszy pod opieką p. Doroty Bratkowskiej będzie  wspierała biegaczy na trasie podczas biegów.
Zapraszamy wszystkich do udziału w tej wspaniałej imprezie, bo Maraton to święto sportu i zdrowego stylu życia :-P

DOZ Maraton Łódź startuje 15 kwietnia o godzinie 9:00 z ulicy Bandurskiego. Meta znajduje się na płycie Atlas Areny. Dla uczestników biegu przygotowano pasta party, posiłek regeneracyjny na mecie, medal i koszulkę. 13 – 15 kwietnia 2018 roku to święto sportu i zdrowego stylu życia.
Każdy biegacz, dokonując rejestracji na maraton, półmaraton, sztafetę lub bieg na 5km może przyłączyć się do akcji „Biegam – Pomagam” (Akcja jest organizowana od 7 lat). Do biegów będzie można zarejestrować się wybierając jedną z dwóch ścieżek – zwykłą lub charytatywną wspierając jednego z partnerów społecznych akcji: Fundację Iskierka, Fundację Udaru Mózgu lub Fundację Dajemy Dzieciom Siłę.
Szczegółowe informacje organizacyjne znajdują się na stronie Maratonu: www.lodzmaraton.pl