30.08.2017 r.

Relacja z VII Biegu Fabrykanta

W sobotę 26 sierpnia ponad 1300 osób stanęło na starcie biegu głównego. Trasa wytyczona została na terenie i wokół Księżego Młyna (10 kilometrów trasą fabrykanckiej Łodzi). Dodatkowo zorganizowany został Bieg Grohmana na 1 milę oraz Mistrzostwa Polski Kobiet na 10 km. VII Bieg Fabrykanta zaliczany jest do cyklu biegów o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego Witolda Stępnia.
Uczniowie oraz absolwenci naszego Centrum aktywnie uczestniczyli w tym wydarzeniu jako wolontariusze.

Można było spotkać ich w biurze zawodów, na mecie rozdających medale oraz w punkcie odświeżania. Szczególne podziękowania składamy koordynatorowi Pani Dorocie Bratkowskiej oraz Marcie Naporowskiej, Patrycji Bąk, Ani Ciarkowskiej, Julii Galant, Monice Hermanowicz, Kasi Janikowskiej, Igorowi Naporowskiemu, Magdalenie Nowak, Robertowi Rosie i Tomkowi Szczechowi