4.08.2017 r.

Zapytanie ofertowe  w sprawie usługi szkoleniowej/kursu w zakresie „WIZAŻ I CHARAKTERYZACJA TV, FILMOWA I TEATRALNA” dla słuchaczy kierunku Technik usług kosmetycznych.

W związku z realizacją projektu „Wygraj swoją przyszłość: Nauka Praktyka Praca” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 -2020 Centrum Kształcenia Ustawicznego Samorządu Województwa Łódzkiego w Łodzi publikuje zapytanie ofertowe dot.zamówienia na wykonanie usługi szkoleniowej/kursu w zakresie „WIZAŻ I CHARAKTERYZACJA TV, FILMOWA I TEATRALNA”  dla słuchaczy kierunku Technik usług kosmetycznych Centrum Kształcenia Ustawicznego Samorządu Województwa Łódzkiego w Łodzi.

Termin składania ofert: 11 sierpnia 2017 r. na adres e-mail: projekty_ue@cku-lodz.edu.pl

1. Zapytanie ofertowe >>
2. Formularz ofertowy >>