16.06.2017 r.

Zbliża się letnia sesja egzaminacyjna 172

We wtorek  20.06.2016 r. startuje letnia sesja egzaminacyjna. Zaczynamy egzaminami pisemnymi, następnie zgodnie z harmonogramem uczniowie i słuchacze zmierzą się z częścią praktyczną egzaminów zawodowych. W naszym Centrum letnia sesja egzaminacyjna zakończy się 02.07.2017 r.
Przypominamy. że w zakładce „Egzamin zawodowy” znajdziecie m.in. szczegółowe harmonogramy egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie, wykazy materiałów i przyborów pomocniczych na egzaminy praktyczne i pisemne. Wszystkich zainteresowanych prosimy o sprawdzenie dokładnych terminów egzaminów – szczególnie zwracamy uwagę na ilość zmian dla danej kwalifikacji przy egzaminach praktycznych. Imienne listy znajdują się u kierowników kierunków.
Wyniki egzaminów praktycznych poznamy   25 sierpnia 2017 r.
Za wszystkich zdających trzymamy kciuki i życzymy powodzenia :-P