28.04.2017 r.

Panel dyskusyjny w Sieradzu – „Aktywne włączanie pracodawców w proces kształcenia i rozwoju kompetencji zawodowych uczniów w świetle wsparcia ze środków unijnych”

27 kwietnia 2017 roku w Sieradzkim Centrum Kształcenia Ustawicznego Województwa Łódzkiego w Sieradzu odbył się organizowany przez Departament Kultury i Edukacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego panel dyskusyjny w ramach cyklu wydarzeń pod hasłem: „Budowanie zaufania do kształcenia zawodowego. Innowacyjna szkoła zawodowa szyta na miarę współczesnej gospodarki””.
W trakcie spotkania zaprezentowane zostały możliwoœści wykorzystania funduszy w ramach RPO WŁ na lata 2014-2020 w zakresie poprawy zdolnościœci do zatrudnienia absolwentów kształcenia i szkolenia zawodowego oraz dostosowania kierunków kształcenia do wymagań regionalnego rynku pracy. Wœśród zaproszonych prelegentów była również Pani Sylwia Laskowska –-  Dyrektor naszego Centrum.