5.04.2017 r.

Zapraszamy na XI  WEEKENDOWY PIKNIK NAUKOWY w Manufakturze

Przez cały weekend 8 – 9 kwietnia 2017 r. na Rynku Manufaktury w ramach XI Festiwalu Nauki Techniki i Sztuki odbędzie się Piknik Naukowy.
W godz. 10,00 do 18,00 można będzie uczestniczyć w ciekawych pokazach, które w prosty przyjazny sposób zilustrują różne zagadnienia z dziedziny nauki, techniki i sztuki.
Nasze Centrum również uczestniczy w tym naukowym wydarzeniu pod hasłem „Łódź innowacyjna od zawsze”.
W specjalnym namiocie  będzie można spotkać m.in. słuchaczy kierunków: Higienistka Stomatologiczna, Technik Elektryk, Technik Farmaceutyczny, Technik Masażysta oraz Technik Mechatronik.
Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko /mapka poniżej/ :-P

W  najbliższy weekend instytucje związane z nauką i kulturą  łączą się,  by wspólnie zaprezentować mieszkańcom regionu i osobom przyjezdnym nietypowe oblicze nauki. Nasza Szkoła  wraz z łódzkimi uczelniami promuje  ideę wspólnego odkrywania złożoności świata, funkcjonowania człowieka i jego otoczenia.

Podczas Pikniku będzie można odkrywać z naszymi uczniami i słuchaczami obszary:
- farmacji „wczoraj i dziś”
- układów elektrycznych, elektronicznych, mechatronicznych
- prawidłowej higieny jamy ustnej dzieci i dorosłych
- masażu z zastosowaniem świecy aromaterapeutycznej

Więcej informacji o naszej ofercie znajdziecie tutaj  >>