16.03.2017 r.

Rusza projekt dofinansowywany z funduszy europejskich – „Wygraj swoją przyszłość: Nauka Praktyka Praca”

Centrum Kształcenia Ustawicznego Samorządu Województwa Łódzkiego w Łodzi otrzymało dofinansowanie na realizację projektu „Wygraj swoją przyszłość: Nauka Praktyka Praca”.
Celem projektu
jest podniesienie kompetencji zawodowych słuchaczek i słuchaczy kierunków: higienistka stomatologiczna, protetyk słuchu, technik elektroradiolog, technik masażysta, technik usług kosmetycznych poprzez organizację, w ścisłej współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym CKU SWŁ w Łodzi z terenu województwa Łódzkiego, staży u pracodawców, kursów kompetencji zawodowych, szkoleń dla nauczycieli.  Projekt uwzględnia również doposażenie 7 pracowni zawodowych szkoły oraz  poprawę stanu zatrudnienia absolwentów naszego Centrum poprzez zdobycie dodatkowych kompetencji zawodowych zidentyfikowanych we współpracy z pracodawcami i otoczeniem społecznym. Szczegóły  w zakładce – „Projekt UE Wygraj swoją przyszłość”