6.03.2017 r.

Wiosna w Bibliotece

W najbliższą sobotę 11 marca 2017 r. od godz. 11:30 w naszej szkolnej bibliotece odbędą się kolejne zajęcia plastyczno-techniczne. Motywem przewodnim będzie oczywiście wyczekiwana przez wszystkich wiosna oraz ozdoby wielkanocne. Uczestnicy będą mieli możliwość wykonania prac różnymi technikami.
PONADTO ZAPRASZAMY do biblioteki na tradycyjne już w naszej szkole DRZWI OTWARTE.
W każdy poniedziałek, środę i piątek w godz. 16:30-19:00 oraz w soboty w godz. 9:00-15:00 można przyjść do szkolnej biblioteki Każdy, kto nas odwiedzi będzie miał możliwość zapoznania się z bogatym księgozbiorem dostosowanym do kierunków kształcenia.

Biblioteka CKU SWŁ w Łodzi stanowi cenny warsztat pracy uczniów, słuchaczy, wykładowców oraz absolwentów, którzy po zakończeniu edukacji mogą również korzystać z księgozbioru. W bibliotece, oprócz literatury fachowej, dostępne są również czasopisma związane z kierunkami nauczania np. „Asysta dentystyczna”, „Asystentka i higienistka stomatologiczna”, „Beauty forum”, „Farmacja polska”, „Kosmetologia estetyczna”, Magazyn trenera”, Rehabilitacja w praktyce” i wiele innych tytułów, z których można korzystać na miejscu w czytelni jak i wypożyczać na zewnątrz. Gromadzimy także literaturę piękną – polską i obcą, książki beletrystyczne, dramaty, poezje, publicystykę, biografie- pamiętniki, historię czy geografię. Biblioteka przez swą działalność propaguje czytelnictwo oraz podnosi poziom kompetencji czytelniczych i informacyjnych, inicjuje różne formy zajęć (np. warsztaty plastyczne, decoupage) oraz prowadzi działalność kulturalną poprzez organizowanie spotkań/wykładów z ciekawymi ludźmi.

ODWIEDŹ NAS,  ZAPRASZAMY  8-)