14.01.2017 r.

Kolejne wyjście naszych wolontariuszy do Domu Małego Dziecka  w Łodzi

Chodzimy tam cyklicznie – nie tylko z okazji Świąt Bożego Narodzenia. W tym roku młodzież CKU SWŁ w Łodzi wyraziła chęć pomocy maluchom co miesiąc – stąd więc nasze wyjście w piątek 13 stycznia 2017 roku. Uczniowie kierunków technik farmaceutyczny i technik masażysta ponad trzy godziny spędzili na zabawach z maluchami, opowiadaniu bajek, wspólnym zjedzeniu pysznego ciasta, które sami upiekliśmy- a czasami wystarczyło samo przytulenie kilkuletnich małych ludzi, którym los nie dał prawdziwego domu.

Te chwile spędzone z maluchami, to dla nich nie tylko radość ale i zapomnienie, a uśmiech jakim nas obdarzają – jest wprost bezcenny. Kto z dorosłych chociaż raz nie był w domu dziecka, ten nie potrafi zrozumieć jak trudne życie jest takich małych dzieciaczków. Wyszliśmy z Domu Małego dziecka na ul. Lnianej z zapewnieniem, że znów za miesiąc tam wrócimy. Bo my mamy serce !

Lista wolontariuszy -  kl. II TM i TF

• Karolina Adamczyk