20.11.2016 r.

„Żyj bez ograniczeń” – szkolenie marki Phonak

Wczoraj odbyło się szkolenie dla słuchaczy III semestru kierunku Protetyk słuchu. Celem szkolenia było zaprezentowanie uczestnikom technologii stosowanych w aparatach słuchowych firmy Phonak. W części praktycznej słuchacze poznawali oprogramowanie służące do dopasowania firmowych  aparatów słuchowych.

Podczas szkolenia słuchacze poznali:

• Technologie stosowane w aparatach marki Phonak – prezentacja multimedialna bogata w filmy i animacje.
  • Urządzenia wspomagające słyszenie marki Phonak – warsztaty praktyczne, podczas których studenci samodzielnie mogli przekonać się o łatwości użytkowania i ogromnych możliwościach urządzeń do komunikacji bezprzewodowej oraz systemu Roger marki Phonak.
  • Program Phonak Target 5.0 – wprowadzenie do dopasowania aparatów słuchowych.