20.10.2016 r.

Czyszczenie przestrzeni międzyzębowych – perspektywa naukowa i kliniczna -  szkolenie firmy Te Pe

Wczoraj odbyły się szkolenia dla klas I-II kierunku Higienistka stomatologiczna. Zajęcia w jęz. angielskim prowadziła przedstawicielka  firmy Te Pe ze Szwecji – wspierana przez tłumacza, oczywiście :-P .
Tematem przewodnim szkoleń było znaczenie czyszczenia przestrzeni międzyzębowych oraz kontroli powstawania płytki nazębnej.

W części wykładowej  przedstawicielka TePe zaprezentowała wyniki badań dotyczących higieny przestrzeni międzyzębowych – ze szczególnym uwzględnieniem tych, które podkreślają znaczenie stosowania szczoteczek międzyzębowych. Podczas praktycznej prezentacji uczestnicy poznali  pełen wachlarz produktów szwedzkiej marki TePe.
Dziękujemy przedstawicielom firmy Dentool za pomoc przy organizacji tego szkolenia 8-)