13.05.2016 r.

„Tropiciele zawodów w akcji”

Wczoraj w naszym Centrum odbyły się warsztaty dla dzieci z IV klasy Szkoły Podstawowej nr 35 w Łodzi. Zajęcia te stanowiły uzupełnienie wiedzy uzyskanej w ramach projektu „Tropiciele zawodów w akcji”. Dzieci były zachwycone, chętnie uczestniczyły w zorganizowanych specjalnie dla nich ćwiczeniach, zadawały wiele pytań. Z dużym zainteresowaniem zwiedzały pracownie poszczególnych kierunków nauczania. Kto wie, może w przyszłości powitamy ich w naszej szkole jako słuchaczy?

Dzieci zostały zaproszone na warsztaty przez doradcę zawodowego p. Izabelę Łuchniak, która opiekowała się grupą w czasie jej pobytu w naszej szkole. Uczniów nadzorowali nauczyciele ze szkoły podstawowej: mgr Anna Babicka oraz mgr Barbara Socha. Zajęcia dla dzieci zostały przygotowane przez dr Zuzannę Skrzypek, mgr Henrykę Lewicką, p.Izabelę Nowak oraz słuchaczy kierunku Technik Farmaceutyczny: Filipa Bocianowskiego, Natalię Leśniak, Patrycję Matczak, Martę Milczarek i Natalię Trojak.