17.04.2016 r.

Łódzki DOZ Maraton  już za nami

Ostatni weekend należał w Łodzi do biegaczy i wszystkich tych, którym leży na sercu dobre samopoczucie i promocja zdrowia. W dniach 15-17 kwietnia br. odbył się Maraton Dbam o Zdrowie, w którym -  podobnie jak w latach ubiegłych -  nie mogło oczywiście zabraknąć przedstawicieli naszego Centrum. Wolontariusze  naszej szkoły pod opieką  mgr  Doroty Bratkowskiej  pracowali zabezpieczając trasę biegu oraz wspierając biegaczy w punktach odświeżania.W piątek od południa w Atlas Arenie uczestnicy Maratonu Dbam o Zdrowie zgłaszali się do biura zawodów, gdzie odbierali numery startowe i pakiety .

Na płycie głównej sponsorzy oraz partnerzy imprezy wystawili się w ramach EXPO Run & Fun.  Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. Uczennice i uczniowie kierunków: Technik Masażysta, Technik Elektroradiolog,  Technik Farmaceutyczny udzielali zarówno młodzieży, jak i dorosłym informacji o bogatej ofercie kształcenia zawodowego w naszej szkole. Wspierano również przyszłych biegaczy proponując masaże.

Serdecznie dziękujemy pani Dorocie Bratkowskiej – opiekunce Samorządu Słuchaczy – za zorganizowanie dużego grona wolontariuszy, które wspaniale reprezentowało naszą szkołę. Dziękujemy !!!
Osoby wspierające CKU SWŁ podczas Targów EXPO Run & Fun: Jakub Jeremus
Karolina Konieczna Monika Marcinkiewicz, Małgorzata Miazek. Adrian Mozer, Marta Naporowska, Maja Niesyto, Agnieszka Sass, Agata Szmigielska, Mateusz Woźniakowski.

Czekamy na zdjęcia wolontariuszy :-)