20.04.2016 r.

Zapraszamy do Manufaktury  na X WEEKENDOWY PIKNIK NAUKOWY

W dniach 23 i 24 kwietnia 2016 r. na rynku Manufaktury odbędzie się Piknik Naukowy. W  najbliższy weekend instytucje związane z nauką i kulturą, łączą się,  by wspólnie zaprezentować mieszkańcom regionu i osobom przyjezdnym nietypowe oblicze nauki. Festiwal to okazja do przedstawienia nowych dokonań technicznych, fascynujących doświadczeń, które zachęcą uczestników do zgłębiania wiedzy z różnych dziedzin życia.Impreza organizowana jest w ramach Festiwalu Nauki, Techniki i Sztuki.
Nasze Centrum również uczestniczy w tym naukowym wydarzeniu pod hasłem „Odkrywamy świat – pomagamy sobie”. W godzinach 10.00-18.00 w specjalnym namiocie będzie można spotkać m.in. słuchaczy kierunków: Technik Farmaceutyczny, Technik Elektryk, Technik Mechatronik, Technik Elektroradiolog, Higienistka Stomatologiczna, Opiekun Medyczny oraz  Technik Masażysta.
Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko  :-P

Podczas Pikniku będzie można odkrywać obszary:
- farmacji „wczoraj i dziś”
- układów elektrycznych, elektronicznych, mechatronicznych
- właściwej opieki nad osobami starszymi, niepełnosprawnymi
- higieny jamy ustnej dzieci i dorosłych
- masażu z zastosowaniem świecy aromaterapeutycznej
Nasza Szkoła chętnie promuje wraz z łódzkimi uczelniami  ideę wspólnego odkrywania złożoności świata, funkcjonowania człowieka i jego otoczenia.