21.03.2016 r.

XIX  Łódzkie Targi Edukacyjne już za nami

w dniach 17 – 18.03.2016 r. ponad 130 wystawców wzięło udział w XIX Łódzkich Targach Edukacyjnych. Do Łódzkiej Hali Expo przyjechali przedstawiciele szkół, firm i instytucji, żeby zaprezentować młodzieży szkolnej swoje oferty edukacyjne, usługi i produkty.
Nasze stoisko jak co roku cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Odwiedziło nas bardzo wielu wspaniałych gości. W czasie trwania targów na stoisku reprezentowali nas słuchacze wielu kierunków nauczania, jednak najbardziej napracowały się słuchaczki Technika Usług Kosmetycznych, do których kolejki oczekujących nie malały przez cały czas trwania targów :-P .
Serdecznie dziękujemy wszystkim słuchaczom i nauczycielom, którzy reprezentowali nasze Centrum podczas trwania tej ważnej, prestiżowej imprezy edukacyjnej.

Zdaniem organizatorów, targi z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem. XIX edycję targów otworzył wiceprezydent Łodzi, Tomasz Trela.
A my w szczególności  serdecznie dziękujemy słuchaczom następujących  kierunków:

• Technik Masażysta:  Wojciech Kryński, Piotr Ochocki, Michał Komalski, Sylwia Mieczyńska, Monika Nowak, Justyna Pawełek, Roksana Pietrzykowska, Ewelina Malinowska, Katarzyna Naze, Dariusz, Frątczak, Karolina Radzikowska, Monika Kosiewicz
  • Technik Usług Kosmetycznych: Katarzyna Sochacka, Marlena Rykowska, Anna Krakowiak, Paulina Błażejewska, Anna Olszyńska, Anna Fiszerowicz, Kamila Ostrowska
  • Higienistka stomatologiczna:  Agnieszka Głowacka, Natalia Zasępa
  • Technik Elektroradiolog: Karolina Konieczna, Anna Gołębiowska, Małgorzata Miazek, Agnieszka Sass

oraz ich opiekunom – Dorocie Bratkowskiej, Piotrowi Brzezińskiemu, Annie Chmiel, Beacie Dąbrowskiej,  Monice Kaczmarek, Karolinie Skowerskiej, Adamowi Żokowi.
Do zobaczenia za rok 8-)

Nasze stoisko odwiedziło wielu wspaniałych Gości, m.in. Mariola Mirecka – Dyrektor Departamentu Kultury i Edukacji Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi , Joanna Skrzydlewska – Członek Zarządu Województwa Łódzkiego,  Tomasz Trela – wiceprezydent Łodzi,  Anna Rabiega  – Radna Województwa Łódzkiego oraz Sylwester Pawłowski – Radny Miasta Łodzi.

Więcej zdjęć z targów na naszym FB :-P