11.03.2016 r.

Wiele atrakcji w ramach DRZWI OTWARTYCH  naszego Centrum - :-P :-P :-P

Dnia 19.03.2016 r. (sobota) serdecznie zapraszamy  Gości i słuchaczy na Drzwi Otwarte Centrum.
W  godzinach  12,00 – 15,00
możecie obejrzeć pracownie zawodowe, sale wykładowe, porozmawiać ze słuchaczami i nauczycielami kierunku, który Was interesuje.
Tego samego dnia czekają na wszystkich wspaniałe, dodatkowe atrakcje:

1. W godzinach 9,30 – 15,30   – w ramach kolejnej edycji „Dnia dla Zdrowia i Urody” pod hasłem „Rozkwitaj na wiosnę”  słuchaczki klasy II kierunku Technik Usług Kosmetycznych  oraz uczniowie klasy I i II  A Technik Masażysta pod bacznym, fachowym okiem opiekunów: mgr Moniki Kaczmarek, mgr Doroty Bratkowskie i mgr Beaty Dąbrowskiej będą oferować zabiegi regenerujące skórę twarzy, dłoni i ciała po Zimie  oraz udzielać porad dotyczących przygotowania skóry twarzy i ciała na nadchodzącą Wiosnę i Lato. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych Gości i słuchaczy do pracowni:
    - Masażu  – sala 111 (I piętro)
    - Kosmetyki  – sala 212 (II piętro)
    Koszt każdego zabiegu to jedynie 15 zł.
    Zgromadzone pieniądze zostaną przeznaczone na drobne upominki z okazji Świąt Wielkanocnych dla dzieciaków z „Domu Małego Dziecka” w Łodzi przy ul. Lnianej.
  2. W godzinach 11,00 – 15,00  Biblioteka Centrum  zaprasza na warsztaty plastyczne, podczas których będzie można wykonać własnoręcznie kartkę wielkanocną. Warsztaty kierowane są dla wszystkich chętnych bez względu na wiek.  Rodzice mogą pozostawić swoje pociechy w szkolnej bibliotece, a sami skorzystać z oferty kosmetyczek oraz masażystów.
    Ponadto Biblioteka  zaprasza na kiermasz używanej książki. Za symboliczną „złotówkę” będzie można uzupełnić domową biblioteczkę.