3.03.2016 r.

IX Targi Edukacyjne Uczelni Wyższych i Szkół Policealnych w Zduńskiej Woli

Wczoraj w Zespole Szkół Elektronicznych w Zduńskiej Woli odbyły się już po raz 9  targi Uczelni Wyższych i Szkół Policealnych. Prawie 30 szkół ze Zduńskiej Woli, Łowicza, Łodzi, Torunia, Warszawy oraz Częstochowy zaprezentowało  swoje kierunki kształcenia.
Nie zabrakło tam również naszego Centrum. Na Targach w Zduńskiej Woli  reprezentowały nas słuchaczki z I klasy TE: Małgorzata Miazek i Karolina Konieczna  pod opieką mgr Piotra Brzezińskiego. Bardzo serdecznie Wam dziękujemy :-P

Tegoroczni wystawcy – uczelnie wyższe, szkoły policealne instytucje wspomagające – zaprezentowali pełną ofertę kształcenia w swoich placówkach, uczniowie otrzymali nie tylko pakiety przygotowanych dla nich informacji, ale też mogli na miejscu porozmawiać i zadać nurtujące ich pytania.
Organizatorem wydarzenia był Powiat Zduńskowolski przy współudziale Społecznej Akademii Nauk w Zduńskiej Woli i Zespołu Szkół Elektronicznych im. Stanisława Staszica w Zduńskiej Woli.
Więcej informacji na stronie organizatora >>