22.10.2014 r.

Szkolenie  „Mechaniczne i chemiczne metody usuwania biofilmu”

Wczoraj dla słuchaczek klasy II HS odbyło się szkolenie teoretyczno- warsztatowe.
Szkolenie dotyczyło najnowszych technologii i możliwości skutecznej mechanicznej i chemicznej kontroli biofilmu. W tym roku nasze Centrum po raz kolejny  otrzymało Certyfikat Partnerstwa od Instytutu Blend-a-med Oral B w ramach prowadzonego Edukacyjnego Programu Szkolnego.

Uczestnicy zaznajomili się z praktycznym zastosowaniem i właściwościami produktów do higieny jamy ustnej.  Poznali dowody naukowe stojące za bezpieczeństwem i skutecznością stosowania stabilizowanego związku cyny i fluoru oraz technologii oscylacyjno – rotacyjnej szczoteczek elektrycznych. Na zakończenie uczestnicy szkolenia otrzymali upominki od Firmy oraz certyfikaty.